Naga MarketsW poniedziałkowym wydaniu programu Surowcowe.info Bogusz Kasowski poruszył temat Arabii Saudyjskiej i jej wpływu na ropę naftową. Książę Abdulaziz bin Salman, syn króla Salmana został nowym ministrem energii Arabii Saudyjskiej. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego materiału.


Kurs ropy otwiera się luką wzrostową

Gorący zwolennik ograniczania podaży ropy naftowej na światowych rynkach by podnieść ich cenę jest znany od lat 80-tych na rynku naftowym. Celem nowego ministra są jak najwyższe ceny ropy i udany debiut giełdowy Saudi Aramco – poinformował Bogusz Kasowski.

Z kolei chiński import ropy naftowej w sierpniu 2019 wzrósł o około 3% m/m do 9,93 mln baryłek dziennie. Pierwsze 8 miesięcy 2019 to import średnio 9,85 mln baryłek dziennie czyli wzrost o 9,6% r/r. Import gazu ziemnego osiągnął w sierpniu 8,34 mln ton (+7,3% r/r; +5,7% m/m).

Temat od minuty 2:20

Surowcowe Info z Boguszem Kasowskim | 09.09

Książę Abdulaziz bin Salman, syn króla Salmana 👑 został nowym ministrem energii Arabii Saudyjskiej🇸🇦. Celem nowego ministra są jak najwyższe 📈 ceny ropy i udany debiut giełdowy Saudi Aramco ⛽️.Chiński 🇨🇳 import ropy naftowej w sierpniu 2019 wzrósł o około 3% m/m do 9,93 mln baryłek dziennie 📈. Pierwsze 8 miesięcy 2019 to import średnio 9,85 mln baryłek dziennie, czyli wzrost o 9,6% r/r. Import gazu ziemnego osiągnął w sierpniu 8,34 mln ton (+7,3% r/r; +5,7 m/m) 💪.Stany Zjednoczone 🇺🇸 będą nadal nakładać sankcje na każdego, kto kupuje irańską ropę naftową lub prowadzi interesy z irańską Gwardią Rewolucyjną i nie będą przyznane żadne zwolnienia z sankcji ⛔️.Więcej o surowcach opowiada Bogusz Julian Kasowski, Prywatny INV€$TOR w najnowszym odcinku programu Surowcowe Info❗️

Publiée par Comparic24.TV sur Lundi 9 septembre 2019

 A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here