Naga MarketsSpoglądając na notowania ropy WTI zauważymy, że w skutek ostatnich dynamicznych spadków rynek wybił dołem z trwającej od kilku tygodni konsolidacji. Fakt ten sprawił, że kurs ropy osunął się do najniższych poziomów od września 2017 roku. Biorąc jednak pod uwagę, że – przynajmniej z technicznego punktu widzenia – pokonanie jednego wsparcia otwiera drogę do dalszych spadków w okolice kolejnego, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet dalszej deprecjacji.

Okazuje się zatem, że pomimo porozumienia państw członkowskich OPEC w kwestii ograniczenia wydobycia ropy naftowej, kurs czarnego złota nie przerywa swojego, trwającego niemal od początku października br. rajdu na południe.

kurs ropy WTI

Spoglądając na interwał tygodniowy dostrzec możemy również, że jeżeli tylko w najbliższym czasie nie pojawi się silna reakcja popytowa, która mogłaby zanegować obecne wybicie, kurs ropy mógłby osunąć się nawet w okolice 43 dolarów. To właśnie tam znajduje się bowiem kolejne, istotne wsparcie, w okolicy którego spodziewać moglibyśmy się pojawienia większej reakcji popytowej.

Do handlu na ropie polecam sprawdzić ofertę brokera Naga Markets

kurs ropy WTI

5 strategii jak pogodzić trading z pracą na etacie

Korzystając z okazji, z tego miejsca chciałbym Cię także zaprosić na specjalny webinar, w trakcie którego poznasz 5 strategii umożliwiających bezkolizyjne pogodzenie tradingu z praca na etacie i codziennymi obowiązkami.
Trading ma wiele plusów takich jak np. wolność zawodowa czy nieograniczony potencjał zysków, ale posiada również mankamenty. Jednym z największych jest fakt, że inwestycje w waluty wiążą się z ryzykiem i nie dają gwarancji zysków, ani pewnej wypłaty co miesiąc. Fakt ten sprawia, że zdecydowana większość osób, przynajmniej na początku swojej przygody z tradingiem, zmuszona jest godzić to z pracą dającą komfort i spokój psychiczny.

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTMS: Ropa traci, złoto zyskuje, euro (EUR/USD) w trybie odbicia
Następny artykułNotowania WIG tracą – rodzimy indeks nadal najsilniejszy
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here