Naga MarketsKurs Ripple (XRP/USD) tonie! Kolejne giełdy kryptowalut planują zawieszenie handluMiesiąc temu kurs Ripple (XRP) szczytował na giełdzie Coinbase w okolicach 92 centów. Po tych wzrostach nie ma już jednak śladu. Od szczytu do dziś cena kryptowaluty osunęła się o ponad 70 centów. Wszystko przez działania prawne, które podjęła Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). W rezultacie kolejne giełdy zawieszają handel XRP, a przyszłość Ripple stoi pod znakiem zapytania.

  • Ripple ma za sobą najgorszy tydzień w historii
  • Kurs XRP/USD kontynuuje spadki
  • Giełda kryptowalut Coinbase zawiesi handel XRP od 19 stycznia 2021 r.

Notowania XRP zmierzają w kierunku 17 centów

Święty Mikołaj pominął inwestujących w Ripple przy rozdawaniu prezentów. Jak widać na wykresie poniżej, XRP zaliczyło największy, ponad 49-procentowy spadek w ubiegłym tygodniu, który kontynuowany jest po dziś dzień.

Te artykuły również Cię zainteresują
Najbliższy cel dla spadków wypada w okolicach poziomu 17 centów, gdzie na XRP/USD plasował się dołek w czerwcu br. Patrząc jednak na dynamikę osunięć, nie dziwiłoby wybicie w dół i przetestowanie minimów obecnego roku, które na giełdzie Coinbase wypadają przy 0,1105 USD.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Coinbase zawiesza handel XRP

Główny prawnik Coinbase Paula Grewal opublikował dziś wpis, w którym informuje, że giełda całkowicie zawiesi handel XRP od 19 stycznia od godz. 10:00 czasu PST. Giedła wyjaśnia, że „handel może zostać wstrzymany wcześniej, jeśli zajdzie taka potrzeba”. Ponadto dodano, że decyzja nie wpłynie na nadchodzący airdrop tokenów Spark (FLR) wspierany przez Ripple.

Amerykańska giełda jest jak dotąd największą platformą, która zajęła tak ostre stanowisko dot. XRP po ogłoszeniu z 22 grudnia mówiącym o tym, że ​​SEC zarzuca Ripple, dyrektorowi generalnemu Bradowi Garlinghouseowi i współzałożycielowi firmy Chrisowi Larsenowi prowadzenie „niezarejestrowanej, ciągłej oferty papierów wartościowych aktywów cyfrowych”.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here