Naga Markets


polimex GPWPodczas sesji w poniedziałek 24 czerwca, wyróżnia się spółka Polimex Mostostal, która po godzinie 10:00 rośnie ponad 5%.Polimex Mostostal jest polskim przedsiębiorstwem inżynieryjno-budowlanym, generalnym wykonawcą w zakresie budownictwa przemysłowego. Od 1997 spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Grupa Polimexu-Mostostalu jest liderem w działalności inżynieryjno-usługowej.


Zobacz także: Kurs euro będzie spadał, dziś cena EUR do PLN wynosi 4,2516. EUR/PLN wkrótce po 4,2450

Kurs Polimex Mostostal 5% w górę

Jeżeli chodzi o sytuację techniczną, możemy obserwować próbę pokonania kluczowego oporu. Patrząc na interwał D1, cena znajduje się w strefie oporowej wynikającej z klasycznej analizy technicznej. Pokonanie poziomu 2,7 zł za akcję otworzy drogę do większych wzrostów. Z drugiej strony, jeżeli dzisiejsze wzrosty zostaną zniwelowane, podaż może wykorzystać ten poziom to kolejnego impulsu spadkowego. Wtedy też najbliższe wsparcie, jakie należałoby brać pod uwagę wypada przy 2,38 zł.


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

Kurs polimex akcje GPW 24 czerwca 2019tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here