Naga Marketspolimex GPWPodczas sesji w poniedziałek 24 czerwca, wyróżnia się spółka Polimex Mostostal, która po godzinie 10:00 rośnie ponad 5%.Polimex Mostostal jest polskim przedsiębiorstwem inżynieryjno-budowlanym, generalnym wykonawcą w zakresie budownictwa przemysłowego. Od 1997 spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Grupa Polimexu-Mostostalu jest liderem w działalności inżynieryjno-usługowej.


Zobacz także: Kurs euro będzie spadał, dziś cena EUR do PLN wynosi 4,2516. EUR/PLN wkrótce po 4,2450

Kurs Polimex Mostostal 5% w górę

Jeżeli chodzi o sytuację techniczną, możemy obserwować próbę pokonania kluczowego oporu. Patrząc na interwał D1, cena znajduje się w strefie oporowej wynikającej z klasycznej analizy technicznej. Pokonanie poziomu 2,7 zł za akcję otworzy drogę do większych wzrostów. Z drugiej strony, jeżeli dzisiejsze wzrosty zostaną zniwelowane, podaż może wykorzystać ten poziom to kolejnego impulsu spadkowego. Wtedy też najbliższe wsparcie, jakie należałoby brać pod uwagę wypada przy 2,38 zł.


Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V.

Kurs polimex akcje GPW 24 czerwca 2019tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here