Akcje Play zyskują kurs najwyżej w 2019 rokuKurs spółki Play [PLY] podczas piątkowej sesji handlowej nadal pozostaje w przedziale 34 – 28 zł za akcję. Kurs spółki waha się, jednak szanse na podejście do górnego ograniczenia obecnego pasma zdaje się być jeszcze realne. Ostatnie sesje na głównym parkiecie co prawda nadal pozostają niepewne – a jeśli główne indeksy zaczną wyprzedaż, opisywana spółka Play może mieć problem z dalszym wzrostem i raczej kierunkiem będzie zejście ponowne do zakresu 28 zł za akcję. Spójrzmy na spółkę z perspektywy interwału czasowego D1. 


Kurs Play utknął w zakresie konsolidacyjnym – kurs akcji spółki z szansą na test górnego ograniczenia

  • Spółka podczas piątkowej sesji dociera do zakresu 31,66 zł za akcję
  • Nadal jednak wykres oscyluje w konsolidacji, która liczy 6 zł
  • W tym momencie podejście pod górne ograniczenie nie jest wykluczone
  • Ważnym jest jednak co główne indeksy mają w zamiarze podczas kolejnych sesji

Dzisiejsza sesja dla zdecydowanej większości półek stoi pod znakiem spadków. Niewiele z nich można wymienić, które bronią się jeszcze przed zejściem – a wśród nich jest właśnie spółka Play, która traci dziś niewiele ponad 0,19 procent. Patrząc jednak na wykres D1 spółki widać, że ta ma jeszcze potencjał na dalsze wzrosty – w tym i odwiedzenie górnego ograniczenia ruchu konsolidacyjnego, które przypada na zakres 34 zł za akcję. Jest to opór, który w obecnym jeszcze tekście głównych rynków zdaje się być trudnym do pokonania.

Dlatego też dojście w bliskie okolice tego zakresu może wywołać korektę, która przybliży ten rynek ponownie do średniej kroczącej. Jednak podczas kolejnych sesji jeśli spółka wybije średnią, nie dając rady dalej utrzymać obecnej strefy – oczekiwać się będzie większego zejścia.

wykres Kurs Play D1 14.08.2020
Kurs Play D1 14.08.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here