Naga MarketsKurs Orange w kierunku 6,70 zł. Spółka z obniżoną rekomendacjąW najnowszej rekomendacji datowanej na 16 kwietnia, DM BOŚ obniżył cenę docelową Orange Polska do 6 zł z 6,5 zł wcześniej i podtrzymał rekomendację na poziomie “trzymaj”.

  • Najnowsza rekomendacja wycenia Orange na 6 zł
  • Mamy obniżona wycenę oraz zalecenie “trzymaj”
  • Na wykresie umiarkowany optymizm

DM BOŚ wycenia akcje Orange na 6 zł

“Postrzegamy walory Orange Polska jako wycenione właściwie w obecnej chwili. Dlatego też podtrzymujemy naszą długoterminową rekomendację +Trzymaj+. Mimo że ryzyko dotyczące wypłaty dywidendy (którą w przyszłym roku prognozujemy na 0,25 zł na akcję) jest większe niż przed kwartałem, nie zmieniamy również krótkoterminowej rekomendacji relatywnej +Przeważaj+, biorąc pod uwagę oczekiwania stabilnych zysków za pierwszy kwartał 2020 i defensywny model biznesowy spółki, który naszym zdaniem powinien być stosunkowo bardziej odporny na zbliżającą się recesję” – podano w raporcie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Sam rynek telekomunikacyjny powinien pozostać w stanie +zamrożenia+ w odniesieniu do statystyk MNP i przepływu klientów zważywszy na zamknięcie prawie połowy punktów sprzedaży i zmniejszenie ruchu w tych placówkach, które działają” – dodano także.

Kurs Orange w kierunku 7,60 zł

Notowania spółki nieznacznie rosną podczas piątkowej sesji. Spoglądając na wykres, obraz techniczny jest dość pozytywny. Cena jest nad lokalnym wsparciem, a obecnie trwa próba trwałego wybicia ponad 7 zł. Wydaje się, że jeżeli tylko dość dobre nastoje utrzymają się na rynkach akcyjnych, to telekomy będące w relatywnie dobrej sytuacji w czasie pandemii, powinny nadal powoli zyskiwać. Kolejnym celem jest więc wierzchołek przy 7,60 zł.

orange

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here