Naga MarketsLogo Orange PolskaSpółka Orange Polska kontynuuje lokalną hossę. Wyraźne wzrosty możemy obserwować właściwie już od połowy maja. Jeszcze na początku ubiegłego miesiąca kurs akcji znajdował się wyraźnie poniżej poziomu 5 zł, dziś jest to już ponad 7 zł. W ostatnim tygodniu cenie udało się wyjść powyżej kluczowej strefy oporowej. 


Zobacz także: Kurs euro w górę, w środę kurs wynosi 4,2625. EUR/PLN z szansą na odbicie?

Te artykuły również Cię zainteresują
Kurs Orange Polska bije kolejne maksima

Aby móc odnieść się do rozmiaru ostatniego ruchu w górę, musimy wejść na interwał W1, jak widać strefa zaznaczona kolorem żółtym wypadająca w rejonach 6,4 zł stanowiła w przeszłości zarówno kluczowy opór jak i wsparcie (miejsca zaznaczone strzałkami). Pokonanie tego poziomu świadczy o wyraźnej przewadze kupujących, dlatego też dopóki cena znajduje się powyżej, oczekuje się dalszych wzrostów. Wybity poziom powinien w przypadku korekty spadkowej działać jako wsparcie.

Akcje orange 19 czerwca 2019

Dzisiejsza sesja rozpoczęła się od kontynuacji ruchu w górę, jednak rynek szybko zawrócił i aktualnie możemy obserwować korektę. Patrząc na interwał czasowy – H1, utrzymuje się jednak wyraźna tendencja wzrostowa i nawet większy ruch korekcyjny nie powinien w tej chwili doprowadzić do paniki. Oczywiście kluczowym wsparciem pozostaje strefa zaznaczona kolorem żółtym, niemniej póki co należy brać pod uwagę zasięg fioletowego prostokąta, wszystkie poprzednie korekty były bardzo zbliżone co do zasięgu. Dopiero pokonanie geometrii, może doprowadzić do większej korekty spadkowej.

Kurs akcji orange 19 czerwca 2019Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here