Naga MarketsW ostatniej analizie NZD/CAD zwracałem uwagę na powrót notowań do przełamanego wsparcia (0.9066), którego rola zmieniła się na opór. Okazuje się, że było ono respektowane przez cenę, która po odbiciu ponownie skierowała się do obszaru w obrębie 0.8920.

Także wsparcie przy 0.8920 dalej spełnia się w swej roli. Podczas poniedziałkowej sesji notowania nieznacznie przekroczyły ten obszar, jednakże do zamknięcia kurs powrócił do konsolidacji. Z kolei wczoraj i dziś notowania kierują się do górnego ograniczenia zakresu w obrębie 0.9066.

Traderzy handlujący w zakresach mogą poszukiwać okazji do sprzedaży na oporze. Powinni jednak mieć na uwadze to, że konsolidacja ma niewielki zakres przez co może nie oferować korzystnego stosunku ryzyka do zysku.

Z kolei po wybiciu górą, notowania NZDCAD mogą zmierzać do konfluencji oporu, gdzie horyzontalny poziom 0.9220 zbiega się z linią trendu spadkowego biegnącą od szczytu z 2016 roku.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

po wybiciu górą, notowania NZDCAD mogą zmierzać do konfluencji oporu, gdzie horyzontalny poziom 0.9220 zbiega się z linią trendu spadkowego


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here