Naga MarketsKurs mBanku zmierza do zakresu 185 - 180 zł. Czy wsparcie i tym razem utrzyma spółkę?Kurs spółki bankowej mBank z głównego parkietu nadal znajduje się w mało ciekawej tendencji spadkowej. Wczorajsze zamknięcie wykresu na poziomie 189,6 zł za akcję wskazuje, że szanse na całkowite wkroczenie w zakres wsparcia jest relatywnie duża i wszystko wskazuje na to, że kolejne dni zaczną robić się ciekawe. Inwestorzy powinni przyglądać się wykresowi H4, czy wsparcie do którego zmierza spółka ponownie wytrzyma sentyment spadkowy.


Kurs mBanku cały czas w tendencji spadkowej – spółka na wykresie H4

  • Spółka nada znajduje się w tendencji spadkowej patrząc na interwał H4/D1
  • mBank z możliwością ponownego testu ważnego dla niej wsparcia
  • Wkroczenie w zakres potencjalnej re-akumulacji może być ciekawe
  • Warto obserwować kolejne sesje jak zachowa się kurs w określonym boxie cenowym

Środowa sesja handlowa może być dla spółki mBank potwierdzenie, czy wczorajsze, wtorkowe zejście spółki do zakresu ostatniego boxa będzie nadal trwać. W tym momencie widać, że wczorajsze, dość niskie zamknięcie parkietu oznaczało dla banku wkroczenie w zakres wsparcia z okresu kwietnia i maja obecnego roku. Aktualnie zakres ten wynosi około 10 złotych, od strefy 190 zł jako górne ograniczenie do zakresu 180 zł jako dolne ograniczenie i bardzo ważne wsparcie cenowe dla dalszego kursu spółki.

Jeśli podczas kolejnych sesji inwestorzy widzieć będą dalszy spadek – a w tym również zejście w bliskie okolice pełnego poziomu 180 zł za akcję zacznie się robić ciekawe. Wielu inwestorów z całą pewnością liczyć będzie na utrzymanie się rozrysowanego na załączonym poniżej wykresie spółki zakresu, dlatego też warto będzie obserwować, czy nie pojawi się kolejna okazja na rynku do skupowania akcji. Nadzieja późniejsza na osiągnięcie 210 – 220 zł będzie zasadna.

wykres Kurs Mbaku H4 26.08.2020
Kurs Mbaku H4 26.08.2020


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here