Naga MarketsNotowania tureckiej liry (TRY) w relacji do dolara zyskiwały powoli od września br, odreagowując wcześniejszy, silny spadek. W wyniku rajdu wzrostowego na parze USD/TRY, ta ustanowiła szczyt na poziomie 7.1084.

Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, późniejsze osunięcia na USDJPY zniosły niemal całość ogromnej świecy wzrostowej z początku sierpnia. Jednak w obecnym miesiącu ponownie do gry wkroczyli kupujący, a ponadto utworzyła się formacja inside bar.

Maksima świecy matki formacji inside bar wypadają na 5.4522 i stanowią obecnie opór. Dodatkowo od góry, wzrosty hamować mogą średnie EMA 10/20, które zbiegły się ze sobą i stanowią dynamiczny opór. Z kolei wsparcie zapewniają minima świecy matki na 5.1315.

Istotne znaczenie może mieć skuteczne wybicie jednego z wymienionych wyżej ograniczeń. Jeśli będzie miało ono miejsce górą, kurs może dalej kierować się do kluczowego oporu na 5.8700. Alternatywnie, przełamanie minimów świecy matki otworzy drogę do wsparcia na 5.1315.

Handluj na analizowanym instrumencie u brokera XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>

Notowania tureckiej liry (TRY) w relacji do dolara osuwały się powoli od września odreagowując wcześniejszą silną zwyżkę


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here