Naga MarketsKurs kontraktów konsoliduje i kończy sesję z 0,33 proc. wzrostemPierwsza sesja tygodnia rozpoczęła się na lekkim plusie (1819) w ślad za rynkami bazowymi, ale w trakcie dnia dało o sobie znać niezdecydowanie, jakie widać już było w piątek. Kurs kontraktów najpierw przetestował okolice piątkowego dolnego zakresu handlu, następnie konsolidował się, po czym przed godz. 15 podskoczył do 1830, by do końca sesji cofnąć się do 1819 (+0,33%). Niezdecydowanie rynku widoczne było także po wolumenie, który w ciągu dnia zmniejszył się o ponad 40%. Dodatkowo puste kalendarium publikacji nie dawało pretekstów do zmienności, a całość sesji wkomponowała się w wakacyjny handel.

Brak publikacji ekonomicznych. Pozytywne nastroje na rynkach

Dzisiejsza sesja ponownie jest pusta w istotne publikacje ekonomiczne, a nastroje na kontraktach na rynkach bazowych, podobnie jak wczoraj są (lekko) pozytywne, co może ponownie dać jakiś popytowy impuls na otwarciu handlu FW20U20.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kurs kontraktów od czerwca utrzymuje się w wąskiej konsolidacji, a ostatnie kilka sesji to niezdecydowanie w jej górnym zakresie. Cała konsolidacja znajduje się przy maksimach odbicia zapoczątkowanego w marcu, co sugerowałoby płaską korektę i jednak docelowo zapowiadałoby wybicie górą. Czy i kiedy taki scenariusz będzie miał miejsce – na razie nie wiadomo. Być może powodem do większej zmienności będą piątkowe odczyty PKB w Polsce w II kw.

FW20 w układzie dziennym

FW20 w układzie 60-minutowym

Warto zobaczyć również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here