Naga MarketsKurs kontraktów konsoliduje i kończy sesję z 0,33 proc. wzrostemPierwsza sesja tygodnia rozpoczęła się na lekkim plusie (1819) w ślad za rynkami bazowymi, ale w trakcie dnia dało o sobie znać niezdecydowanie, jakie widać już było w piątek. Kurs kontraktów najpierw przetestował okolice piątkowego dolnego zakresu handlu, następnie konsolidował się, po czym przed godz. 15 podskoczył do 1830, by do końca sesji cofnąć się do 1819 (+0,33%). Niezdecydowanie rynku widoczne było także po wolumenie, który w ciągu dnia zmniejszył się o ponad 40%. Dodatkowo puste kalendarium publikacji nie dawało pretekstów do zmienności, a całość sesji wkomponowała się w wakacyjny handel.

Brak publikacji ekonomicznych. Pozytywne nastroje na rynkach

Dzisiejsza sesja ponownie jest pusta w istotne publikacje ekonomiczne, a nastroje na kontraktach na rynkach bazowych, podobnie jak wczoraj są (lekko) pozytywne, co może ponownie dać jakiś popytowy impuls na otwarciu handlu FW20U20.

Kurs kontraktów od czerwca utrzymuje się w wąskiej konsolidacji, a ostatnie kilka sesji to niezdecydowanie w jej górnym zakresie. Cała konsolidacja znajduje się przy maksimach odbicia zapoczątkowanego w marcu, co sugerowałoby płaską korektę i jednak docelowo zapowiadałoby wybicie górą. Czy i kiedy taki scenariusz będzie miał miejsce – na razie nie wiadomo. Być może powodem do większej zmienności będą piątkowe odczyty PKB w Polsce w II kw.

FW20 w układzie dziennym

FW20 w układzie 60-minutowym

Warto zobaczyć również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here