Naga Marketsflaga chinyChiński Bank Centralny poinformował, że wycena juana jest na odpowiednim poziomie. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Stabilny trend spadkowy juana

Chiny były „zszokowane” działaniem Departamentu Skarbu USA w ubiegłym tygodniu, który nazwał Państwo Środka manipulatorem walutowym, kilka godzin po tym, jak Chiny pozwoliły juanowi przejść przez kluczowy poziom wsparcia do najniższego poziomu od ponad dekady.

Chiny są przekonane, że juan będzie „silną walutą” w perspektywie średnio- i długoterminowej, powiedział Zhu Jun, szef międzynarodowego działu banku centralnego w Chinach – powiedział prowadzący program.

Z kolei najlepsze chińskie technologie, e-handel i konsumenckie firmy elektroniczne Alibaba Corp, JD.com, Baidu Inc oraz Tencent Holdings mają zamiar zgłosić gwałtowne spowolnienie wzrostu przychodów w Q2 2019, ponieważ wojna handlowa ze Stanami Zjednoczonymi wpłynęła na chińską gospodarkę i zaszkodziła wydatkom konsumentów.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRLTY Investments: Spółki gamingowe zrzeszone w portfolio firmy inwestycyjnej
Następny artykułNowa wojna handlowa na linii Japonia-Korea Płd.
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here