Naga MarketsIlość szczytów, jakie pojawiły się wokół ceny 108.00, dowodzi, że podażowa strona rynku mocno była zainteresowana tym obszarem. Dlatego obszar ten został zaznaczony kolorem żółtym jako miejsce, które może okazać się użyteczne w bieżącej ocenie sytuacji rynkowej jena japońskiego.

Od kilku dni zmienność znacząco spadła

Od kilku dni zmienność znacząco spadła. Przekłada się to na dwie mała konsolidacje rozdzielone równą ceną 107.00. Znajdują się one blisko minimów, jakie powstały po 3-figurowej deprecjacji USD. Może to być faza akumulacji, która doprowadzi notowania tej pary walutowej do żółtego oporu.

Dzisiejszy nocny popis popytu w postaci przełamani poziomu 107.00, wskazuje na rosnącą siłę popytu. Zmusiło o oscylator stochastyczny do skierowania się na północ. Trendowe narzędzia analizy raczej okażą się zbędne przy takim kształcie wykresu. Od kwietnia brak jest wyraźnego trendu, a krótkotrwały czerwcowe wzrosty zostały równie szybko w całości zdyskontowane.

W przypadku wyjścia dołem z bieżącego ruchu bocznego kolejna czerwona linia wyznacza punkt docelowy w postaci wsparcia 106.00.

Co ciekawe kluczowe poziomy na interwale H4 rozkładają się z dużą dokładnością w odległości 100 pipsów.

Uwzględniając, że popyt od wielu dni broni okolic 106.80, to pierwszeństwo w tworzeniu scenariusza transakcyjnego ma powrót do żółtej strefy jako rodzaj retestu. Wkrótce przekonamy się, czy będzie to korekta zapowiadającą kolejną umocnienie jena.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here