Naga MarketsKurs Inwestowania

W Admiral Markets rusza nowy cykl szkoleń, Kurs Inwestowania dla Początkujących, który jest przeznaczony dla osób stawiających pierwsze kroki na rynku, ale również dla nieco bardziej zaawansowanych uczestników. Od razu nasuwa się pytanie. Jak można nauczyć się handlu na rynkach finansowych w dwa dni?

Rzeczywiście dostępny materiał dotyczący inwestycji kapitałowych jest ogromny. Gdybyśmy chcieli poznać wszystkie metody inwestowania, narzędzia, wskaźniki itd. prawdopodobnie spędzilibyśmy pół życia ucząc się ich wszystkich, a z czasem część stałaby się nieaktualna.
Cała idea Kursu Inwestowania w Admiral Markets polega na wyselekcjonowaniu najważniejszych informacji potrzebnych w skutecznym handlu na rynkach finansowych, niezależnie czy inwestujesz na rynku forex, surowców czy rynku akcji.

W pierwszym dniu omawiane będą poszczególne rynki, narzędzia analizy fundamentalnej oraz technicznej, ale z naciskiem na te elementy, które sami wykorzystujemy w praktyce.
Drugi dzień w całości poświęcony jest na Live Trading z wykorzystaniem instrumentów omawianych pierwszego dnia. W końcu dopiero połączenie teorii z praktyką pozwoli odnosić sukcesy w tradingu.

Ponadto każdy uczestnik otrzyma ebook „Skuteczna Strategia Inwestycyjna od A do Z”. Ten praktyczny poradnik omawia szczegółowo jak stworzyć odpowiedni trading plan, jakich błędów unikać i co jest najistotniejsze w handlu na rynkach finansowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here