Naga MarketsKurs euro i franka rosną we wtorek. PLN traci również do dolara i funta, 18 lutegoZa sprawą zawirowania n światowym rynku finansowym, mogliśmy obserwować potężne spadki na polskim złotym. Ten tydzień również nie wygląda najlepiej, pomimo, że złoty walczy, wciąż obserwujemy niekorzystny sentyment na parach XXX/PLN. Na dzisiejszej sesji funt brytyjski zyskuje ponad 0,8% do PLN. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD w środę 25 marca. 


Kurs funta zyskuje do złotego

W ostatnich tygodniach możemy obserwować totalną wyprzedaż na polskim złotym. Co prawda wczoraj PLN zdołał umocnić się do franka, euro dolara i funta, jednak dziś te zyski są wymazywane. Nasza waluta traci o poranku najmocniej do funta brytyjskiego, gdzie GBPPLN ponownie zbliża się do psychologicznego poziomu 5 zł. W czwartek PLN zyskuje jedynie do dolara, gdzie ruch na USDPLN wynosi 0,4%.

Zobacz również: Luka na DAX domknięta, czas na kolejna falę spadkową?

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: S&P 500 stracił 30%, a potencjał do spadków jest nadal widoczny, twierdzi P. KwiecieńConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here