Naga MarketsKlawisz z napisem GBP/USD na klawiaturze komputerowejKurs funta szterlinga wobec dolara amerykańskiego podczas piątkowej sesji zamyka się w okolicach ważnego dla pary wsparcia. Para walutowa GBP/USD oscyluje zatem w rejonie 1.30400 i zamyka się w bardzo ciekawym miejscu. Podczas kolejnych dni warto będzie zwrócić uwagę jak dalej zachowywać się będzie para, ponieważ wszystko wskazuje na to, że utrzymanie się powyżej zakresu 1.3000 dać może szanse na dalsze wzrosty. Spójrzmy zatem na kurs pary walutowej GBP/USD.

  • Funt szterling ponownie pokazuje, że może zbliżyć się do ciekawej strefy
  • W tym momencie kurs pary GBP/USD pokazuje zejście do wsparcia 
  • Jeśli zostanie ono utrzymane kolejne ruchy wzrostowe mogą być widoczne
  • Póki co istnieje spora szansa na dalsze wzrosty, jednak poniedziałkowe otwarcie pokaże co dalej

Para walutowa funta szterlinga wobec dolara amerykańskiego w ważnym miejscu do dalszego handlu

Piątkowa sesja handlowa zakończyła się dla pary GBP/USD bardzo ciekawie – kiedy rynek zszedł do zakresu wsparcia z perspektywy interwału czasowego H4. W tym momencie póki rynek nie otworzy się pokazując ewentualną lukę można spekulować, że dalsze podtrzymanie obozu byków może mieć miejsce – jednak do tego nadal potrzeba utrzymania się pary funta szterlinga wobec dolara amerykańskiego powyżej zakresu 1.30000 USD.

Jeśli do takiego utrzymania dojdzie, rynek może wygenerować ruch wzrostowy nadal w okolice poziomu kolejnego oporu – który kształtuje się w zakresie 1.32600 USD. Dopiero przełamanie wsparcia wygeneruje odwrotny sygnał dając szansę obozowi niedźwiedzi na dalszą reakcję. Jeśli wsparcie zostanie przełamane celem dla wykresu może okazać się poziom 1.28300 USD oraz okolice 1.26200 USD. Warto zatem obserwować rynek podczas poniedziałkowej sesji handlowej, aby ustalić co rynek nadal ma w zamiarze.

wykres Kurs funta GBPUSD H4 24.10.2020
Kurs funta GBPUSD H4 24.10.2020


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here