Naga MarketsKurs funta szterlinga osłabia się w relacji do jena japońskiego nieprzerwanie od sześciu sesji. Na uwagę zasługuje fakt, iż tendencja ta zapoczątkowana została w okolicy linii tendencji spadkowej, która po raz kolejny została przed tygodniem odrzucona.

Spoglądając na notowania pary walutowej GBP/JPY zauważymy, że wskutek trwających od kilku dni spadków, rynek osunął się w okolice niezwykle istotnego wsparcia w wysokości 149,30, powyżej którego kurs utrzymuje się od drugiej połowy marca br.Weź udział w bezpłatnym webinarze i
poznaj 7 kroków jak zbudować zyskowną strategię inwestycyjną

GBPJPY Daily

Na uwagę zasługuje fakt, iż mimo, że kurs pary walutowej GBP/JPY osunął się w okolice obecnie testowanego wsparcia już wczoraj, to jak dotąd nie pojawiła się tu jeszcze żadna reakcja popytowa mogąca wskazywać na ponowne odrzucenie tej strefy i powrót notowań na ścieżkę wzrostów.

Dostrzec można z kolei próbę zejścia poniżej tej strefy i jeżeli tylko próba ta się powiedzie, notowania funta szterlinga mogłyby otworzyć sobie drogę do dalszych spadków, dla których realnym zasięgiem wydają się nawet okolice 142,00, co byłoby najniższym poziomem od drugiej połowy stycznia br.

Autor poleca również:


NAGA Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: zloty online | warren buffett | forex notowania walut w czasie rzeczywistym | s&p500 notowania| kurs dolara prognozy 2020 | kęty kurs | prognozy btc | kantorowy kurs forinta |

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułTrwa świetna giełdowa passa niedawnych debiutantów. Czy nadchodzi czas na Console Labs z grupy PlayWay?
Następny artykułDolar kanadyjski okiem MUFG, Bank of America oraz DBS Bank
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here