Naga MarketsKurs funta w relacji do euro umacnia się, co w rezultacie zapewnia spadki na parze walutowej EUR/GBP. W zeszłym tygodniu sprzedającym udało się pokonać wsparcie na 0.8727, które w piątek przetestowane zostało jako nowy opór.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, świeca z piątku to niedźwiedzi pin bar, który testuje nie tylko opór horyzontalny, ale także dynamiczny w postaci kanału średnich EMA 10/20. Podczas wczorajszej sesji widoczne było spore niezdecydowanie wśród uczestników rynku, natomiast dziś jesteśmy świadkami ruchu spadkowego, zgodnego z kierunkiem sygnalizowanym przez formację pin bar.

świeca z piątku to niedźwiedzi pin bar, który testuje nie tylko opór horyzontalny, ale także dynamiczny w postaci kanału średnich EMA 10/20.

Najbliższym celem dla spadków może teraz być kluczowe wsparcie w okolicach 0.8616, gdzie wypadają minima zarówno z obecnego jak i ubiegłego roku. Po skutecznym pokonaniu tego poziomu, kurs EUR/GBP może dalej kierować się do 0.8455, a następnie 0.8312.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 kurs EUR/GBP może dalej kierować się do 0.8455, a następnie 0.8312.

Zmienny funt

Jeśli chodzi handel na parach z funtem, należy brać pod uwagę potencjalne skoki zmienności związane z doniesieniami odnośnie negocjacji ws. Brexitu. Dziś w brytyjskiej Izbie Gmin swoje przemówienie w tej sprawie będzie miała Theresa May.

Z kolei wczoraj dowiedzieliśmy się, że Premier UK przełożyła ostateczne głosowanie w sprawie umowy Brexitowej. Nowy termin został wyznaczony na 12 marca – to tylko 17 dni przed datą wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here