Kurs funta szterlinga wznawia ofensywę. Para GBP/PLN ponownie powyżej 4,99 PLNW tym momencie notowania funta szterlinga wobec polskiego złotego ponownie przebijają poziom 4,99 PLN – tym razem od góry sprawiając, że ponownie pozycje długie mogą być w grze. Choć jeszcze wczoraj para walutowa GBP/PLN miała szanse na spadek – który zresztą bardzo sprawie wykorzystała – tak dziś sentyment uległ zmianie na korzyść strony popytowej. Pytanie jednak w tym momencie brzmi: czy funt szterling będzie w stanie wykorzystać nadążającą się okazję do dalszych wzrostów? Celem dla wykresu poziom 5,0365 PLN?

  • Funt szterling wobec polskiego złotego pokazuje, że potrafi sprawie wykorzystać siłę
  • Spadki podczas poniedziałkowej sesji na parze GBP/PLN były wymowne
  • W tym momencie para wraca jednak powyżej ważnego dla niej wsparcia cenowego
  • Pytanie jednak brzmi czy funt szterling będzie w stanie wykorzystać siłę na kontrę
  • Cel dla funta może obejmować dziś zakres poziomu 5,0365 PLN

Funt szterling ponownie w natarciu, czy zakres docelowy będzie strzelony? Para GBP/PLN na wykresie H4

Wtorkowa sesja rozpoczyna się podobnie jak poniedziałkowa: nadzieją na większy ruch i to w dodatku kierunkowy. Choć sentyment wczorajszej sesji był w opozycji do możliwego sentymentu dzisiejszej, to ważne jest to, iż inwestorzy będą mogli liczyć na ciekawy ruch. Wczoraj byliśmy świadkami wyładowania sentymentu i na funcie szterlingu, który wyłamał zakres wsparcia, kontynuował spadek i błyskawicznie go wyhamował sprawiając, że rynek znów wraca powyżej zakresu wsparcia cenowego. W tym momencie mowa o notowaniach pary walutowej GBP/PLN na poziomie 5,00 PLN.

Być może dzisiejsza sesja da nam doświadczyć skoku do poziomu 5,03 PLN, który mógłby być planowany na dzisiejsze podejścia w ramach mocniejszej kontry ruchu. Warto zatem szukać dziś ruchu wzrostowego.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 10.11.20203
Kurs funta GBPPLN H4 10.11.20203

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here