Kurs funta szterlinga walczy na 4,86 PLN. Nadal GBP/PLN nie odpuszcza dalszym wzrostomKurs funta szterlinga wobec polskiego złotego nadal nie daje za wygraną, mimo, że rynek ten ponownie znalazł się poniżej zakresu średniej kroczącej. W tym momencie para walutowa GBP/PLN znajduje się na wysokości wsparcia cenowego z poziomu 4,86 PLN i wszystko wskazuje na to, że najważniejsze godziny handlu dopiero przez parę. Podczas kolejnych godzin powinno zostać rozstrzygnięte, czy wsparcie nadal będzie utrzymywane, czy też rynek funta postanowi jednak testować niższe poziomy. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary walutowej GBP/PLN.


Kurs funta szterlinga nadal na ważnym wsparciu – para GBP/PLN na wykresie H4

  • Kurs funta szterlinga nadal utrzymuje się relatywnie wysoko
  • Para GBP/PLN powinna niedługo rozstrzygnąć co dalej w kwestii utrzymywania wsparć
  • Rynek brytyjskiej waluty na ranie nie daje za wygraną
  • Szanse na podejścia są jeszcze relatywnie duże

Kurs funta szterlinga wydaje się mieć bardzo ciekawą strefę oraz ogólnie – sytuację podczas dzisiejszej, piątkowej sesji handlowej. Wszystko w tym momencie może zależeć od jednej reakcji, która podczas dzisiejszej sesji powinna się wydarzyć – czyli potwierdzenie wybicia lub utrzymania wsparcia cenowego. Rynek GBP/PLN w tym momencie zamarł na zakresie 4,86 PLN, co oznacza, że GBP/PLN znajduje się na wsparciu cenowym. Jeśli rynek wybije wsparcie jednoznacznie – oznaczać to będzie możliwość spadku funta szterlinga do zakresu 4,83 PLN lub niżej, zaś utrzymanie tego zakresu może dać kolejne podejście, które mierzyć się będzie z oporem znamy już inwestorom tego rynku – 4,90 PLN.

Wszystko wskazuje zatem na możliwość wygenerowania odpowiedniego sygnału podczas dzisiejszej sesji, dlatego warto przyglądać się dalszemu rozwojowi sytuacji. Piątkowa sesja może być kluczowa dla dalszego handlu na funcie.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 14.08.2020
Kurs funta GBPPLN H4 14.08.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here