Kurs funta szterlinga spada do zakresu 4,91 PLN. Ciekawe miejsce do kontry na GBP/PLNKurs funta szterlinga wobec polskiego złotego podczas piątkowej sesji spada do wsparcia, tak jak opisywane to było podczas wcześniejszej analizy. Para walutowa GBP/PLN obecnie oscyluje na zakresie 4,91 PLN i wszystko wskazuje na to że jest to dość dobre miejsce do szukania potencjalnej kontry. Co prawda szukanie pozycji długiej jest obarczone zdecydowanie większym ryzykiem jednak szanse na odreagowanie w tym miejscu są relatywnie duże. Spójrzmy zatem na wykres h4 pary walutowe z funtem szterlingiem aby ocenić dalsze możliwości handlu podczas kolejnych godzin piątkowej sesji.

  • Funt szterling podczas piątkowej sesji ma szansę na odrobienie części spadków 
  • Do tego jednak para walutowa GBP/PLN musi utrzymać wsparcie 4,90 PLN
  • Jeśli to zostanie utrzymane, wówczas oczekiwać można będzie dalszego ruchu
  • Celem dla odreagowania może okazać się zakres 4,95 PLN podczas kolejnych sesji

Kurs funta szterlinga z szansą na odrobienie części spadku – para walutowa GBP/PLN na wykresie H4

Kolejna sesja na funcie szterlingu w stosunku do polskiego złotego stoi pod znakiem niedźwiedzi kiedy rynek po raz kolejny schodzi – tym razem do ważnego wsparcia cenowego 4,90 PLN. Miejsce, w którym rynek obecnie się zatrzymał jest dość istotnym wsparciem z perspektywy H4 oraz z perspektywy dziennego interwału czasowego, dlatego też warto będzie przyglądać się czy czasem funt szterling nie będzie wykazywał tendencji na odrobinie choć części spadków, a to oznacza, że może nadarzy się okazja do szukania sygnałów świadczących o możliwości dołączenia do pozycji długich.

Kolejne godziny handlu na parze GBP/PLN zatem będą istotne a wszystko wskazuje na to, że celem dla dzisiejszego ruchu może okazać się nawet zakres 4,93 PLN oraz 4,95 PLN podczas kolejnych sesji.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 02.10.2020
Kurs funta GBPPLN H4 02.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here