Kurs funta szterlinga spada do 4,88 PLN. Czy GBP/PLN utrzyma ponownie wsparcie cenowe?Kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego nie popisało się podczas wczorajszej, wtorkowej sesji. Jak widać para walutowa GBP/PLN wczoraj ponownie cofnęła swoje notowania, obecnie oscylując w zakresie wsparcia na poziomie 4,88 PLN. Rynek funta próbował wcześniej przedostać się powyżej zakresu 4,91 PLN, jednak strefa ta zatrzymała skutecznie dalsze podejścia. Obecnie rynek GBP/PLN stoi pod znakiem zapytania jeśli chodzi o dalsze wzrosty i możliwość pozostania w obecnym zakresie jest bardzo duża. Spójrzmy zatem na wykres H4 funta.

  • Funt brytyjski wobec polskiego złotego dociera do zakresu 4,88 PLN
  • Oznacza to dla pary walutowej GBP/PLN spadek do zakresu poprzedniego wsparcia
  • Wcześniej testowany był zakres 4,91 PLN, jednak opór cofnął skutecznie rynek
  • Dziś oczekiwać się będzie od pary pokazania dalszych wskazówek co do handlu

Kurs funta szterlinga cofa do znanego nam wsparcia – para GBP/PLN na wykresie H4

Wczorajsza sesja na parze walutowej GBP/PLN, czyli na funcie szterlingu wobec polskiego złotego pokazała, że rynek musi jeszcze poczekać jeśli chodzi o dalsze wzrosty. Chociaż można było oczekiwać nieco wyższego podejścia – wskazywany był wczoraj poziom 4,92 PLN jako docelowy – to rynek był w stanie dotrzeć o grosz niżej, do zakresu 4,91 PLN. Obecnie patrząc na wykres z perspektywy interwału czasowego H4/D1 widać, że funt szterling wobec polskiego złotego cofnął do zakresu konsolidacji – czyli pomiędzy wsparcie a lokalne oporu.

Chociaż chciałby się napisać coś więcej o parze GBP/PLN, jej potencjalne i możliwościach to obecnie jedynie co można powiedzieć to fakt, że kolejne sesje powinny pokazać co dalej ten rynek może mieć w zamiarach. Nie ma na razie żadnego konkretnego sygnału na funcie.

wykres Kurs funta gbppln H4 23.09.2020
Kurs funta gbppln H4 23.09.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here