Kurs brytyjskiego funta wobec polskiego złotego podczas wczesnych jeszcze godzin wtorkowej sesji handlowej dociera do zakresu 4,93 PLN. Wsparcie nadal jak widać po wykresie H4 jest bronione a możliwość dalszego podejścia wzrostowego jest relatywnie duża. Warto podczas dzisiejszej sesji zatem będzie rozglądać się za dalszymi sygnałami wzrostowymi i możliwością strzelenia strefy 4,95 PLN. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary z funtem szterlingiem i polskim złotym.

  • Kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego nadal utrzymuje wsparcie cenowe
  • W tym momencie para walutowa GBP/PLN oscyluje w zakresie 4,93 PLN
  • Celem dla kolejnej sesji może być zakres nieco wyższy – 4,95 PLN
  • Wszystko wskazuje na to, że szansa osiągnięcia tej strefy jest bardzo duża

Kurs funta szterlinga ma szansę nieco zyskiwać – para GBP/PLN na wykresie H4

Kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego podczas ostatnich sesji skupia się na oscylowaniu w zakresie 4,99 PLN oraz 4,90 PLN jako strefa konsolidacyjna. Nie ma zatem jak ocenić typowej tendencji dla tego rynku, ponieważ rynek stale testuje te same zakresy z bardzo podobną zresztą reakcją na dolne oraz górne ograniczenia. Obecnie widać, że rynek przetestował dolne ograniczenie na poziomie wsparcia cenowego 4,90 PLN i wszystko wskazuje na to, że podejście do zakresu 4,9560 PLN może być kolejnych ruchem dla pary GBP/PLN.

Warto zatem podczas kolejnych godzin sesji wtorkowej wyszukiwać odpowiednich sygnałów wzrostowych, tak, aby dołączyć do potencjalnego ruchu wzrostowego. Negacją wszelkich wzrostów czy podejść będzie dopiero moment, w którym para walutowa GBP/PLN przełamie zakres wsparcia widocznego na załączonym wykresie. Taki układ jednak zdaje się być mało realny, a większe prawdopodobieństwo przemawia za dalszymi podejściami.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 13.10.2020
Kurs funta GBPPLN H4 13.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here