Kurs funta szterlinga przy 4,82 PLN. Rynek GBP/PLN z szansą zawrócenia do zakresu 4,85 PLNKolejna sesja handlowa na popularnym funcie szterling wobec polskiego złotego przebiega w raczej byczy sposób. mimo trendu spadkowego oraz wymownej dość sekwencji spadkowej rynek GBP/PLN zdaje się odrabiać to, co tracił podczas poprzednich sesji. W tym momencie rynek dociera do zakresu poziomu 4,82 PLN i wszystko wskazuje an to, że szansa na ruch pod zakres kolejnego ważnego oporu – jest bardzo możliwy. Spójrzmy zatem na funta szterlinga wobec polskiego złotego z perspektywy interwału czasowego H4, aby ocenić dalszy potencjał ruchu.


Kurs funta szterlinga odbija podczas wtorkowej sesji – para GBP/PLN na wykresie H4

  • Kurs funta szterlinga odrabia mimo fatalnego rozpoczęcia tygodnia
  • Para GBP/PLN odbija już znaczniej i wyraźniej od swojego dołka
  • Rynek ma szansę na dalsze wzrosty – czy do zakresu kolejnego oporu?
  • Następna strefa znajduje się na wysokości poziomu 4,85 PLN

Rynek funta szterlinga w ostatnim czasie nie pokazywał niczego szczególnego – zwyczajnie nadal trwające spadki, pogłębianie dołków, spadki jak pokazuje tendencja. Jednak w tym momencie jak widać rynek zmienia nieco swoje nastawienie i kontra od ostatnich spadków jest relatywnie silna. Wszystko wskazuje na to, że rynek GBP/PLN może podtrzymać obecne podejścia nawet do najbliższej strefy oporu. Obecnie jest nią dopiero – albo już zakres 4,85 PLN, który jeszcze do niedawna rozgrywany był przez rynek. Wiele testów i re-testów tego poziomu pokazywało, że strefa ta może być istotna i dla dalszego handlu na tym rynku.

Dlatego też podczas kolejnych sesji – rynek funta szterlinga wobec polskiego złotego swój cel ma na strefie 4,85 PLN i jeśli wszystko pójdzie pomyślnie – to można będzie na ten cel liczyć jeszcze w tym tygodniu. Jeśli sentyment nie ulegnie zmianie, warto będzie rozejrzeć się za miejscem do dołączenia do ruchu.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 28.07.2020
Kurs funta GBPPLN H4 28.07.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here