Kurs funta szterlinga ponownie przy 4,89 PLN. Para GBP/PLN walczyć będzie ponownie na oporzeKurs funta szterlinga wobec polskiego złotego niewiele nowego wnosi na wykres H4, który warto w tym momencie obserwować. Para walutowa GBP/PLN podbija ponownie do zakresu 4,89 PLN i wszystko wskazuje póki co na możliwość testu oporu 4,90 PLN podczas kolejnych godzin środowej sesji handlowej. Średnia krocząca ponownie wspiera układ wzrostowy – jednak czy tym razem rynek faktycznie wygeneruje odpowiedni ruch czy ponownie zamknie się w zakresie konsolidacji? Spójrzmy na sytuację techniczną funta szterlinga.


Kurs funta szterlinga zbliża się znów do oporu 4,90 PLN – para walutowa GBP/PLN na wykresie H4

  • Funt szterling wobec polskiego złotego broni lokalnych wsparć
  • Średnia krocząca wspiera teraz parę GBP/PLN w dalszych wzrostach
  • Rynek ma szansę na przetestowanie ponownie zakresu 4,90 PLN
  • Czy para będzie w stanie tym razem ruszyć powyżej tego zakresu?

Kurs funta szterlinga nadal widać, że nie daje za wygraną mimo, iż wiele szans już na wyjście górnym ograniczeń dotychczas zostało zaniechanych. W tym momencie jednak para walutowa GBP/PLN przedziera się ponownie przez zakres 4,89 PLN sugerując, że opór 4,90 PLN może być ponownie przetestowany – i być może podczas kolejnych godzin, przełamany. Pytanie zasadnicze jednak w tym momencie brzmi, czy rynek funta szterlinga będzie  wstanie w końcu wykonać ruch przekraczający zakres oporu.

Dotychczas każda próba jak widać zresztą dobrze po załączonym wykresie pary GBP/PLN z perspektywy interwału czasowego H4 – była nieudana. Rynek ewidentnie potrzebuje jakiegoś mocniejszego bodźca, który sprawiłby, że siły funta wobec polskiego złotego faktycznie wzrośnie. Warto zatem obserwować funta podczas kolejnych godzin i przyglądać się, w jaki sposób rynek ten będzie zachowywał się w okolicach oporu.

wykres Kurs funta GBPLN H4 26.08.2020
Kurs funta GBPLN H4 26.08.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here