Kurs funta szterlinga poniżej 4,86 PLN. Rynek GBP/PLN z szansą na zejście do 4,8330 PLNKurs funta szterlinga wobec polskiego złotego pokazuje, że ostatni wsparcie nie zostało wybronione, a co za tym też idzie – dalsze zejście dziś może być zasadne. W momencie pisania analizy dla pary GBP/PLN, ta oscyluje w zakresie 4,8550 PLN i wszystko wskazuje na to, że dalsze zejście, nawet do wsparcia z zakresu 4,83 PLN jest bardzo prawdopodobne. Zakres średniej, który został niedawno przekroczony, również wspiera układ spadkowy, który zdaje się móc utrzymać przez kolejne sesje handlowej. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary funta szterlinga wobec polskiego złotego.


Kurs funta szterlinga nie podołał dalszej obronie wsparć – para GBP/PLN na wykresie H4

  • Kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego nie wybronił najbliższego wsparcia
  • Obecnie para GBP/PLN ma szansę na spadek o kolejnych kilka groszy
  • W tym momencie celem dla zejścia może być strefa o 3 groszy niższa od obecnej ceny
  • Zakres średniej wspiera układ spadkowy, po jej wcześniejszym przebiciu

Ciekawy odwrót sytuacji pojawia się na wykresie H4 pary z funtem szterlingiem oraz polskim złotym. W tym momencie osoby interesujące się wykresem GBP/PLN widzą już, że wsparcie zostało wyłamane – a rynek nadal ma szansę na podążanie na południe. Obecnie strefę, którą można określić jako potencjalne miejsce docelowe dla kolejnej sesji to zakres 4,83 PLN, gdzie można powiedzieć, że znajduje się najbliższe wsparcie cenowego. Zakres średniej kroczącej niedawno został przełamany, co świadczyć może podczas kolejnych sesji również na korzyść strony podażowej.

Jeśli rynek funta szterlinga faktycznie zejdzie do wymienionego powyżej zakresy na re-test wsparcia, oczekiwać można będzie chociaż chwilowego wyhamowania dalszych spadków, oraz możliwe również – odreagowanie wykresu.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 06.08.2020
Kurs funta GBPPLN H4 06.08.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here