Kurs funta szterlinga nie popisuje się podczas środowej sesji, pokazując w czwartek rano, że ruch wobec polskiego złotego jest tak naprawdę nijaki. Para GBP/PLN w tym momencie dociera do zakresu 4,93 PLN i wszystko wskazuje na to, że jeśli żadne dane w ciągu dnia nie wpłyną mocniej na same notowania funta szterlinga – rynek może po prostu konsolidować się bez wykazywania wyraźniejszej tendencji. Spójrzmy jednak na wykres H4 pary z brytyjską walutą, co może dziś być uskuteczniane. 


Kurs funta szterlinga pozostaje bez ruchu – para GBP/PLN na wykresie H4

  • Kurs funta szterlinga pozostaje bez wyraźniejszej tendencji podczas czwartkowej sesji
  • Para GBP/PLN może dzisiaj pozostać w tym samym zakresie ruchu
  • Średnia krocząca wciąż nie jest wybita – dopiero po wyłamaniu można mówić o dalszych wzrostach
  • Cofnięcie obecnie może mieć miejsce do zakresu dolnego ograniczenia

Czwartkowa sesja rozpoczyna się nijakim akcentem, czyli rynek nie pokazuje żadnej wyraźniej tendencji podczas dzisiejszej sesji. Wczoraj ruch pokazał, że zakres średniej – czyli sma88 okresowej nie został przełamany, a więc i żadne dalsze wzrosty póki co nie wchodzą w grę. Dopiero po przełamaniu tego zakresu można będzie powiedzieć, że brytyjska waluta może mieć chęć odwiedzenia nieco wyższych poziomów. W tym i zakresu 4,95 PLN oraz nieco wyższego poziomu – 4,97 PLN.

Póki co jednak rynek pozostaje, że niewiele może się stać, jeśli powyżej opisywana sytuacja nie dojdzie do skutku. Wsparcie znajduje się obecnie na poziomie 4,89 PLN i wszystko wskazuje na to, że brak dalszej presji popytowej, może dopiero uaktywnić byki w tym rejonie. Warto zatem obserwować obecny kontekst wykresu H4.

wykres Kurs funta szterlinga GBPPLN H4 16.07.2020
Kurs funta szterlinga GBPPLN H4 16.07.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here