Kurs funta szterlinga nadal broni 4,90 PLN. Czy GBP/PLN podbije do 4,96 PLN? Kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego podczas dzisiejszej sesji po raz kolejny znajduje się powyżej zakresu ważnego wsparcia. Para GBP/PLN testuje już od dłuższego czasu zakres poziomu 4,90 PLN nie mogąc go przełamać. Widać zatem, że jest to dość ważny poziom, który jeśli dalej bronić będzie pary przed spadkiem – ta w końcu będzie mogła mieć szansę na wygenerowanie ruchu wzrostowego sięgającego nawet zakresu 4,96 PLN. Spójrzmy zatem na kurs funta szterlinga z perspektywy interwału czasowego H4.

  • Funt szterling nadal nie poddaje swojego wsparcia układu wzrostowego
  • Para walutowa GBP/PLN ma zatem szansę na odbijanie do lokalnych oporów
  • Jednym z nich może okazać się zakres 4,96 PLN
  • Czwartkowa sesja handlowa zatem może pokazać całkiem ciekawy ruch

Kurs funta szterlinga nadal broni ważnego wsparcia – para GBP/PLN na wykresie H4

Kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego podczas czwartkowej sesji handlowej nadal znajduje się w bliskich okolicach swojego wsparcia H4/D1. Jest to poziom 4,90 PLN i stanowi dla wykresu układ wspierający dalsze wzrosty. Potencjalne rynek tak długo broniąc tę strefę ma szansę na wygenerowanie odpowiedniego ruchu – wzrostowego z celem nawet na poziomie 4,96 PLN, gdzie przebiega lokalny opór.

W tym momencie zatem podobnie jak na reszcie par z polskim złotym po prawej stronie wiele zależy od tego jak zachowa się podczas dzisiejszej sesji kurs. Notowania funta szterlinga na razie generują nieśmiałe jeszcze sygnały wzrostowe, jednak czy na tyle wystarczające, aby podbić do zakresu wyznaczonego powyżej? Średnia krocząca może okazać się również dynamicznym poziomem oporu, dlatego warto będzie zwracać uwagę na zachowanie pary walutowej GBP/PLN właśnie przy niej.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 08.10.2020
Kurs funta GBPPLN H4 08.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here