Kurs funta szterlinga na wsparciu. GBP/PLN notowana po 4,8988 PLN we wczesnych godzinachKurs funta szterlinga dziś wydaje się złapał zadyszkę, jednak nic nie jest do końca przekreślone zgodnie z wczorajszym opisem sesji handlowej. W tym momencie para GBP/PLN oscyluje na poziomie 4,8988 PLN co oznacza, że rynek wczoraj nie dał rady podbić na eksplorację nowych poziomów, ale też nie spadał. Utrzymanie obecnej strefy świadczyć może obecnie jeszcze na korzyść pozycji długich, czyli widocznego na wykresie H4 obozu byków. Spójrzmy zatem an wykresie H4 funta szterlinga czy nic nie uległo zmianie od wczorajszego przeglądu pary GBP/PLN.


Kurs funta szterlinga zatrzymuje się na strefie wsparcia – para GBP/PLN na wykresie H4

  • Brytyjska waluta nieznacznie cofa, utrzymując ważne wsparcie cenowe
  • Para GBP/PLN zdaje się jednak mieć jeszcze duże szanse na dalsze wzrosty
  • Zakres ceny uśrednionej nadal wspiera obóz byków na wykresie H4
  • Rynek negować będzie ewentualność dalszych wzrostów dopiero po przełamaniu 4,87 PLN

Wtorkowa sesja handlowa dla rynku funta szterlinga wobec polskiego złotego zaczyna się akcentem utrzymywania ważnego dla niego wsparcia cenowego. Zdaje się, że para walutowa GBP/PLN może nadal wiele w kwestii dalszych podejść – jednak to zostanie dokładnie wyklarowane dopiero w momencie, kiedy albo zakres średniej zostanie przetestowany / przełamany, albo kiedy para walutowa GBP/PLN ponownie wybije powyżej zakresu 4,90 – 4,91 PLN.

Tak jak wczoraj było to opisywane, w kwestii negacji dalszych wzrostów wystąpić to może dopiero, kiedy para wybije zakres średniej. Poniżej niej szansa na wzrosty dalsze drastycznie spadnie, dlatego osoby zainteresowane handel na parze powinny szczególnie przyglądać się dalszemu rozwojowi sytuacji. Wydaje się, że najbliższe dni powinny wyjaśnić co dalej obóz byków może chcieć wykonać.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 04.08.2020
Kurs funta GBPPLN H4 04.08.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here