Kurs funta szterlinga generuje kolejne wzrosty. GBP/PLN już przy 4,96 PLN.Kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego podczas wczesnych jeszcze godzin piątkowej sesji dociera do zakresu 4,96 PLN. Para walutowa GBP/PLN generuje tym samym całkiem ciekawy ruch wzrostowy, który może niekoniecznie cofać podczas kolejnych godzin sesji. Rynek ma szansę na dalsze wzrosty – w tym również przetestowanie ponowne bliskich okolic pełnego poziomu 5 zł. Warto zatem będzie przyglądać się jak zachowa się dalej rynek funta szterlinga wobec polskiego złotego. Spójrzmy na wykres H4 pary GBP/PLN.

  • Kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego przekracza zakres 4,95 PLN
  • Para walutowa GBP/PLN ma szansę na dalsze wzrosty a celem ponownie 5 zł
  • Ważnym zatem będzie jak zachowywać się będzie rynek podczas kolejnych godzin
  • W przypadku braku mocniejszych korekt oczekiwać będzie można dalszych podejść

Kurs funta szterlinga nadal w ruchu wzrostowym – para GBP/PLN na wykresie H4

Kurs funta szterlinga może ostatnio zaskakiwać, jak utrzymywane są wzrosty na nim wobec polskiego złotego. Z jednej strony rynek ten szybko dość potrafi kontrować swoje podejścia wzrostowe, z drugiej zaś szybko nadrabia to co stracił, generując nowy ruch i wybijając poprzednie impulsy. Obecnie para walutowa GBP/PLN znajduje się na poziomie 4,96 PLN i wszystko wskazuje na to, że dalsze wzrosty mogą się pojawić. Rynek może mieć zatem kolejny cel – 5 zł, co oznaczałoby kolejny wzrost pary o około 4 grosze.

Negacją dalszych wzrostów byłaby dopiero sytuacja, w której to kurs funta szterlinga ponownie znalazłby się poniżej zakresu 4,93 PLN. Samo zejście jednak do tych okolic mogłoby być jeszcze traktowane jako klasyczna korekta ruchu wzrostowego, jednak nie jego przełamanie. Warto zatem obserwować dalsze ruchy funta szterlinga.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 25.09.2020
Kurs funta GBPPLN H4 25.09.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here