Kurs funta szterlinga dociera do 5,20 PLN. Rynek GBPPLN z szansą na 5,23 PLNKurs funta szterlinga podczas wtorkowej sesji dociera do poziomu 5,19 PLN, wskazując dalszą presję popytową na parze. Obecnie osoby handlujące na GBPPLN muszą zwrócić uwagę na dołki z poziomu 5,16 PLN, które są obecnie bazą dla dalszych wzrostów. Póki zakres ten nie zostanie ponownie przełamany – wzrosty oraz obecna sekwencja mogą zostać podtrzymane. Wszystko wskazuje na to, że rynek podczas kolejnych godzin handlu może osiągnąć poziomy 5,23 PLN. spójrzmy zatem na wykres pary GBPPLN z perspektywy interwalu czasowego H4.


Kurs funta nadal podtrzymuje sekwencję wzrostową – para GBPPLN na wykresie H4

  • Kurs funta dociera do nieco wyższej strefy od wczorajszego przeglądu
  • Para GBPPLN wykazuje dalszą presję popytową z możliwością testu poziomu 5,23 PLN
  • Osoby handlujące na parze muszą przyglądać się dalszej reakcji pary na obecnym poziomie
  • Najważniejszym punktem dla dalszych wzrostów jest w tym momencie dołek 5,16 PLN

Kolejna sesja na funcie szterlingu wobec polskiego złotego dostarcza inwestorom trochę więcej informacji niż dnia poprzedniego. Jeszcze wczoraj wskazywane było, że rynek nie wykazuje żadnej tendencji i wskazanie konkretnego ruchu jest praktycznie niemożliwe. W tym momencie jednak widać, że dalsza presja popytowa jest na rynku zauważalna – a co za tym też idzie – kurs brytyjskiej waluty ma szansę na dalsze wzrosty. Celem dla potencjalnego podejścia może okazać się zakres 5,23 PLN – czyli zakres ostatnich szczytów oznaczonych na załączonym wykresie par GBPPLN.

Aby rozegrać podejście, osoby handlujące na parze muszą zwrócić uwagę na to, w jaki sposób para GBPPLN zachowuje się na dolnym ograniczeniu – 5,19 PLN. Jeśli para wykona jeszcze jedno zejście po godzinie 09:00 i utrzyma ten zakres pozycje długie mogą okazać się być zasadne.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 28.04.2020
Kurs funta GBPPLN H4 28.04.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here