Kurs funta szterlinga broni wsparcia. Para walutowa GBP/PLN przy zakresie 4,86 PLNKurs funta szterlinga podczas poniedziałkowej sesji handlowej pokazuje w dalszym ciągu obronę niskich poziomów. Para walutowa GBP/PLN podczas wczesnych godzin handlowych znajduje się na poziomie 4,86 PLN i wszystko wskazuje na razie na to, że ma szansę obronić się przed dalszymi spadkami. Rynek broniąc strefy wsparcia pokaże również, że ponowne podejście pod poziom oporu jest bardzo możliwe a to da kolejną okazję do zagrania na funcie szterlingu wobec polskiego złotego na długą. Zerknijmy na wykres H4.

  • Funt szterling wobec polskiego złotego spada do zakresu wsparcia
  • Para walutowa GBP/PLN nadal broni się przed dalszymi spadkami
  • Jednak czy zostanie z tego miejsca wygenerowany odpowiedni, dalszy sygnał
  • Jeśli wsparcie nie zostanie wybronione para GBP/PLN może zejść nawet do 4,79 PLN

Kurs funta szterlinga wobec złotego nadal broni wsparcia 4,86 PLN – para GBP/PLN na wykresie H4

Kurs brytyjskiej waluty nie wygląda na razie jeszcze pro-spadkowo, to znaczy nie generuje sygnałów zejścia, jednak wszystko zależeć będzie dziś od tego, jak zachowa się para walutowa podczas kolejnych godzin sesji. GBP/PLN spada do zakresu 4,86 PLN, gdzie nadal znajduje się dobrze znane każdemu wsparcie cenowe i właśnie ten przedział cenowy będzie dla nas najbardziej interesujący podczas kolejnych godzin. Jeśli rynek wybroni ten zakres bez większych wybić – można będzie oczekiwać dalszego wzrostu na zasadzie impuls – korekta – impuls. Wówczas przed GBP/PLN poziom 4,90 PLN – 4,92 PLN będzie stało otworem.

Natomiast w przeciwnym razie, kiedy funt szterling jednak zdecyduje się wyłamać zakres wsparcia cenowego – para walutowa GBP/PLN będzie mogła zejść do zakresu 4,79 PLN, gdzie jeszcze do niedawna rynek się bronił przed dalszymi spadkami.

wykres Kurs funta GBPLN H4 21.09.2020
Kurs funta GBPLN H4 21.09.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here