Naga MarketsFunt szterling na tle flagi brytyjskiejNa łamach wtorkowego programu „To warto wiedzieć” w Comparic24.TV Adam Rak poinformował, iż analitycy banku Credit Agricole prognozują spadek kursu funta nawet do poziomu parytetu względem dolara, jeśli doszłoby do przedwczesnych wyborów w Wielkiej Brytanii. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości gospodarczych z Polski, Europy i świata. Sprawdź bieżące wydarzenia w świecie finansów.


Oczy inwestorów zwrócone w kierunku brytyjskiego parlamentu

Premier Boris Johnson szykuje się na prawdziwą walkę. Minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Dominic Raab uważa, iż nie ma szans na przedłużenie Brexitu. Jednak w marcu tego roku to samo mówiła Theresa May. Przedterminowe wybory nadal stoją pod znakiem zapytania – oznajmił Adam Rak.

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here