Naga Markets

Jeden funt szterling i dolar amerykańskiAnalitycy walutowi Credit Suisse utrzymują niedźwiedzie nastawienie do funta szterlinga i uważają, że ostatnie odbicie kursu funta do dolara (GBP/USD) od dwuletnich minimów tuż poniżej poziomu 1,2000 jest jedynie krótkotrwałą korektą w trendzie spadkowym.

Kurs funta powróci na ścieżkę spadków 

Ekonomiści Credit Suisse widzą możliwość jedynie ograniczonego odreagowania funta względem dolara amerykańskiego w najbliższym czasie.– Gwałtowne odbicie na parze GBPUSD wydaje się, zgodnie z podejrzeniami, wyhamowywać, a biorąc pod uwagę szczyt w ujęciu ważonym handlem, nadal postrzegamy ostatnie umocnienie jako korekcyjne odbicie – wskazanie eksperci.

W ich ocenie, oporem w najbliższym czasie będzie poziom 1,2323/43, choć ogólny pogląd niedźwiedzi pozostanie aktualny, dopóki wzrosty nie przekroczą 1,2430.

W przypadku powrotu na ścieżkę spadków, oczekują oni zejścia w kierunku 1,1500/1,1409 USD.

Handluj walutami (i nie tylko) razem z NAGA i uzyskaj dostęp do tysięcy rynków na całym świecie

ZACZNIJ INWESTOWANIE

NED

Podobnego zdania są także ekonomiści JP Morgan. Dostrzegają oni bowiem, że “ostatnia akcja cenowa wykazuje nieśmiałe oznaki spowolnienia. To też sprawia, że w dłuższym terminie oczekują spadku w kierunku minimów z marca 2020 r.

Kolejnym bankiem niedźwiedzia nastawionym do funta jest także BBH. Podobnie jak Credit Suisse wskazuje on na potencjał spadku w kierunku 1,1410. Według banku “ostatnie odbicie ma charakter korekcyjny”.

Autor poleca również:


NAGA Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: mrc akcje | wirtualna polska kurs | benefit akcje notowania | długoterminowa prognoza kursu korony norweskiej | kurs lewa kantor | orange akcje wykres | lpp giełda | usd |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułDollar Indeks wzrósł o 0,16 proc. i wynosi 104,37
Następny artykułAkcjonariusze Ferrum zdecydowali o niewypłacaniu dywidendy za 2021 r.
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here