Spadki na GPW. WIG20 odnotowuje spadek z ranaNotowania pary walutowej GBP/PLN zdołały wczoraj nieznacznie odreagować, jednak pod koniec sesji wcześniejszy ruch wzrostowy został niemal całkowicie zniesiony. Dziś kurs kontynuuje spadki (-0,45%), a za jednego funta należy zapłacić około 4,8785 zł. Czy cena spadnie do poziomu 4,86 zł? Sprawdź jak kształtuje się kurs funta w środę, 22 maja 2019 roku.

Para walutowa Kurs Nazwa
GBPPLN 4, 8785 zł funt brytyjski

Kurs funta spada niemal 0,5%. GBP/PLN pod presją podaży

Kurs pary GBP/PLN kontynuuje ruch spadkowy od początku tego miesiąca. To już spadek o ponad 16 groszy w stosunku do polskiego złotego. Impet ceny wskazuje, iż najbliższy przestój może nastąpić na poziomie 4,86. Jednak jeśli dojdzie do jego przebicia następnym istotnym wsparciem jest dopiero psychologiczny poziom 4,80. Z drugiej strony dopiero powrót powyżej poziomu 4,90 umożliwiłby na wyhamowanie presji podażowej.

kurs funta w środe 22 maja 2019

Wsparcie Opór
4,8600 zł 4,9000 zł
4,8000 zł 4,9400 zł
4,7500 zł 5,0000 zł

Brexit: Ważą się losy Theresy May

Wczoraj premier Wielkiej Brytanii zaproponowała dwie poprawki do swojej poprzedniej wersji umowy rozwodowej z UE, która wcześniej została trzykrotnie odrzucona w Izbie Gmin. Pierwsza poprawka to wprowadzenie tymczasowej unii celnej z UE do momentu kolejnych wyborów. Druga zakłada zorganizowanie ponownego głosowania ws. drugiego referendum, jeśli ustawodawcy zgodziliby się poprzeć taki szkic porozumienia. Długo nie trzeba było czekać na rezultat – lider opozycyjnej Partii Pracy Jerome Corbyn oznajmił, iż nie poprze obecnej propozycji May, gdyż w jego ocenie te poprawki niczego nie zmieniają w starej wersji umowy, która przecież była już trzykrotnie odrzucona.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here