Naga Markets

Kurs funta przebija w końcu zakres 4,99 PLN. GBP/PLN powyżej 5,00 PLNKurs funta szterlinga wobec polskiego złotego podczas czwartkowej sesji handlowej wykonuje bardzo ciekawy ruch, ponieważ jesteśmy świadkami w końcu pokonania strefy 4,99 PLN. Obecnie notowania pary GBP/PLN mierzą się z zakresem równych 5,00 PLN i wszystko wskazuje na to, że rynek jest w stanie utrzymać się powyżej tego zakresu na nieco dłużej niż kilka sesji. W tym momencie osoby zainteresowane handlem na parze powinny obserwować dalsze sygnały płynące z zakresu wsparcia na poziomie 4,99 PLN. Spójrzmy zatem na wykres funta szterlinga w stosunku do polskiego złotego z perspektywy interwału czasowego H4.

  • Funt szterling wobec polskiego złotego pokonuje w końcu strefę 4,99 PLN
  • Para walutowa GBP/PLN ma szansę na utrzymanie się powyżej 5 PLN
  • Wszystko wskazuje na to, że rynek może dążyć do zakresu 5,04 PLN
  • Pytanie jednak czy wsparcie zostanie wybronione podczas korekt

Funt szterling w ważnym miejscu – para walutowa GBP/PLN na wykresie H4

Dla funta szterlinga wobec polskiego złotego rozpoczyna się właśnie czwartkowa sesja handlowa, która może bardzo wiele pokazać osobom zainteresowanym handlem na parze. W ciągu ostatnich dni kontekst pary walutowej gbp/pln był pro-wzrostowy, a obóz byków bardzo dobrze wykorzystał swoją szansę na wzrosty przełamując zakres ostatniego oporu, który był dla pary bardzo ważną strefą. Mowa oczywiście o zakresie 4,99 PLN, która to od dłuższego czasu tłumiła możliwość dalszego wyjścia pary górą. W tym momencie widać że rynek poradził sobie z zakresem oporu jednak pytanie brzmi jak długo będzie w stanie utrzymać się powyżej niego bez zawracania i testowania tego zakresu.Jeśli wszystko przejdzie pomyślnie dla obozu byków możliwy będzie atak zakresu 5,04 PLN, który może okazać się kolejnym targetem dla funta szterlinga wobec polskiego złotego. Obecnie wszystko wskazuje na to, że dalsze wzrosty są możliwe jednak zdecydowanie trzeba będzie obserwować zachowanie pary jeśli ta będzie wykonywać drobne korekty.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 15.10.2020
Kurs funta GBPPLN H4 15.10.2020Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here