Naga MarketsKurs euro i franka rosną we wtorek. PLN traci również do dolara i funta, 18 lutegoPodczas czwartkowej sesji polski złoty próbuje odrabiać straty, jednak na razie nie można mówić o kontrze, a bardziej o nieznacznym wyhamowaniu przeceny na PLN. Co dalej z nasza walutą? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD w czwartek 2 kwietnia.


Mieszana sesja na polskim złotym

W czwartkowy poranek obserwujemy mieszaną sesję na polskim złotym. O ile wczoraj PLN znajdował się pod presją, tak dziś zyskuje do franka, euro i dolara. Spadki na złotym widać z kolei w ujęciu z funtem brytyjskim, jednak jest to zaledwie 0,1%. Dziś za CHF trzeba płacić blisko 4,33 zł, euro kosztuje 4,57 zł, dolar 4,18 zł, a kurs GBPPLN kształtuje się n poziomie 5,2060 zł. 

Zobacz także: Koronawirus zbiera coraz większe żniwo, spadki wracają na rynek akcji

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: CD Projekt wraca do trendu wzrostowego, cena akcji CDR powyżej 285 złConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here