Naga MarketsKurs euro i franka rosną we wtorek. PLN traci również do dolara i funta, 18 lutegoPomimo,że w ubiegłym tygodniu polski złoty odrabiał straty, tak po weekendzie nasza waluta wciąż pokazuje swą słabość. Co dalej z PLN? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD w środę 1 kwietnia.


Kurs funta, euro dolara i franka zyskują do PLN

W środowy poranek obserwujemy dalsze spadki na polskim złotym. Zmienność być może jest nieco mniejsza niż przed weekendem, niemniej tendencja wciąż jest niekorzystna dla PLN. Pod koniec ubiegłego tygodnia złoty odrabiał straty, jednak ostatnie dni nie należą do naszej waluty.  Dziś polski złoty traci najmocniej w ujęciu do dolara amerykańskiego USD, gdzie ruch przekracza 1%. Przed godziną 11:00 kurs CHFPLN rośnie 0,35%, GBPPLN dodaje 0,35%, a EURPLN zyskuje 0,37%.

Zobacz także: Kolejny wzrost liczby chorych na kornawirusa, GBPUSD z szansą na wzrosty?

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: CD Projekt wraca do trendu wzrostowego, cena akcji CDR powyżej 285 złConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here