Kurs funta po 4,93 PLN. Para GBP/PLN z szansą na przetestowanie zakresu 4,9660 PLNKurs funta brytyjskiego podczas wtorkowej sesji wobec polskiego złotego pokazuje, że średnia krocząca o dziwo nadal jest utrzymywana. Znaczy to mniej więcej tyle, że para walutowa GBP/PLN nadal ma szansę na wygenerowanie ruchu wzrostowego jak było to planowane podczas wcześniejszych sesji. Jednak czy szansa ta zostanie wykorzystana przez stronę popytową – zobaczymy podczas nadchodzących godzin handlowych. Spójrzmy tymczasem na aktualną sytuację techniczną pary GBP/PLN na wykresie H4.


Kurs funta szterlinga nadal podtrzymuje możliwość wzrostu – para GBP/PLN na wykresie H4

  • Kurs funta szterlinga trzyma się średniej kroczącej podczas wtorkowej sesji
  • Oznacza to szansę na wygenerowanie dalszego ruchu wzrostowego
  • Para GBP/PLN nadal cel określony ma na strefie 4,9660 PLN
  • Czy ruch wzrostowy zostanie wygenerowany podczas dzisiejszej sesji?

Rynek funta szterlinga nada nie odpuszcza podczas wtorkowej sesji polskiego złotemu i nadal utrzymuje się jak może przed dalszymi spadkami. Zdaje się – patrząc na wykres H4 pary GBP/PLN – że dalsze wzrosty nadal są możliwe i nadal mogą być wykorzystane przez stronę popytową. Jednak do tego typu scenariusza handlu średnia krocząca musiałaby nadal zostać utrzymywana. Innymi słowy negacją dla dalszych wzrostów będzie jednoznaczne wybicie średniej widocznej na załączonym wykresie pary z funtem szterlingiem.

Cel dla rynku z kolei nadal pozostaje ten sam – czyli zakres 4,9660 PLN. Nie jest to wygórowany poziom – stanowi on jedynie górne ograniczenie obecnie toczącego się ruchu. Warto zatem podczas kolejnych godzin przyglądać się dalszemu rozwojowi sytuacji, ponieważ wszystko wskazuje na to, że rynek faktycznie będzie mógł wygenerować wspominany powyżej ruch wzrostowy. Podejście około 3 gorszy na walucie jest zatem oczekiwane na wtorkowej sesji.

wykres Kurs funta szterlings GBPPLN H4 07.07.2020
Kurs funta szterlings GBPPLN H4 07.07.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here