Mężczyzna trzymający w ręce torebkę z flagą UKKurs pary walutowej GBP/PLN wyrysował wczoraj formację podwójnego dna, jednak nie doszło do utworzenia nowego lokalnego dołka. Notowania w trakcie dzisiejszej sesji wzrastają o 0,30%, lecz w dalszym ciągu znajdują się pod presją spadającej linii trendu. Pod koniec tygodnia za jednego funta należy zapłacić około 4,8240 zł. Dokąd zmierza cena? Sprawdź jak kształtuje się kurs funta w piątek, 7 czerwca 2019 roku.

Para walutowa Kurs Nazwa
GBPPLN 4,8240 zł funt brytyjski

Kurs funta bez rozstrzygnięć w tym tygodniu

Kurs pary GBP/PLN spadł nieznacznie od początku tygodnia o -0,50%. Jednak brak reakcji ze strony popytu sugeruje, że w przyszłym tygodniu możemy zobaczyć kontynuację trendu spadkowego. Jeśli tak się stanie może dojść do testu poziomu wsparcia 4,75. Z drugiej strony jeśli kupujący zdołają przebić linię trendu, a następnie opór 4,8430, może dojść do silniejszego odreagowania, co pozwoli na wyhamowanie presji sprzedających.

Retro

kurs funta w piątek 7 czerwca 2019

Wsparcie Opór
4,80-8070 zł 4,8430 zł
4,7800 zł 4,8800 zł
4,7500 zł 4,9000 zł

Donald Trump planuje umowę handlową z Wielką Brytanią

Flaga Wielkiej Brytanii UKPomimo, iż kwestia Brexitu pozostaje niewyjaśniona, a jednocześnie rośnie ryzyko hard Brexitu w związku z rezygnacją Theresy May, Wielka Brytania może wyjść z tej sytuacji obronną ręką jeśli zacieśni współpracę ze Stanami Zjednoczonymi. Prezydent USA powiedział do ustępującej May, że widzi bardzo korzystną i dużą umowę handlową między tymi dwoma krajami.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here