Naga Markets

Wielka Brytania przedstawia sprzeczne dane dot. sytuacji gospodarcej UKJuż teraz w piątek 16 września kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego czyli para walutowa GBP/PLN oscyluje ponownie przy lokalnym dołku. Mowa o zakresie 5,41 – 5,42 PLN, który może odegrać ważną role w kolejnych dniach. Teraz ważnym będzie to jak dalej rynek się zachowa, ponieważ wyłamanie średniej – jeśli do tego dojdzie – może dać przedwstępny sygnał wzrostowy. Zejście z kolei poniżej rejonu 5,41 PLN będzie oznaką dużej słabości. Podsumowując, para walutowa GBP/PLN walczy o istotny poziom i dopiero w kolejnych dniach rynek pokaże, czy będzie w stanie generować sygnał na dalsze podejście.

Funt szterling musi poczekać ze wzrostami

wykres Kurs funta GBPPLN H4 16.09.2022
Kurs funta GBPPLN H4 16.09.2022

Obecnie rynek funta szterlinga wobec polskiego złotego, czyli para GBP/PLN na wykresie H4 nie generuje jeszcze sygnałów wskazujących na longa – ponieważ lokalne wsparcie nadal jest testowane. Co innego, jeśli rynek w kolejnych dniach postanowi podejść na tyle silnie, aby przełamać średnią powyżej – jak na załączonym powyżej wykresie pary. Wówczas będzie można mówić już o sygnale wzrostowym i skupić się na jego rozegraniu.Podsumowując: rynek funta szterlinga wraca znów na samo, lokalne wsparcie. Nie generuje to jeszcze sygnału wzrostowego, ale może – gdy tylko GBP/PLN przekroczy zakres średniej kroczącej widocznej na wykresie H4.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: orlen cena akcji | funt online | dax notowania | jsw giełda | kurs kryptowalut wykres |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

XTB

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here