Naga Markets



Kurs euro i franka rosną we wtorek. PLN traci również do dolara i funta, 18 lutegoPolski złoty stara się przełamać złą passę z jaką mamy do czynienia od dłuższego czasu. Podczas czwartkowej sesji PLN zyskuje do głównych walut. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Krzysztof Kamiński. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD w czwartek 27 lutego.


Kurs euro, dolara i franka w górę do PLN

Od początku tygodnia na rynku dominują wiadomości dotyczące konowirusa. Panika na rynku akcji utrzymuje się, jednak dziś widać pozytywną reakcje na kursi złotego, który zyskuje do głównych walut czyli euro, dolara, franka i funta. Najmocniejszy ruch widać w ujęciu z GBP. Funt brytyjski radzi sobie najsłabiej w czwartkowy poranek, spadki na GBPPLN przekraczają 0,8%.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Krzysztof Kamiński przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: DAX odbija od kluczowego poziomu wsparcia, to koniec spadków?

Kurs franka najwyżej od marca 2017!

Sprawdźmy jak wygląda sytuacja techniczna na CHFPLN. Jak widać na poniższym wykresie, frank szwajcarski nieznacznie koryguje ostatnie silne wzrosty, dzisiejsza świeca D1 jest spadkowa. Do końca dnia jednak jeszcze sporo czasu. Zgodnie z założeniami AT, tak długo jak kurs pozostaje powyżej wybitej bariery przy 4,04 zł, wydaje się że bazowym scenariuszem są dalsze wzrosty. Jako kluczowy opór należy traktować dopiero okolice 4,1070. Jednak gdyby doszło do cofnięcia, kolejnym ważnym poziomem będzie okrągły – 4,0000 zł.

Wykres CHFPLN
CHFPLN interwał D1

Zobacz także: Akcje CD Projekt 11% w dół! Kornowirus psuje też nastroje na GPW



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here