funt szterlingKurs pary walutowej GBP/PLN podobnie jak notowania USD/PLN pozostają w tym tygodniu w wąskim zakresie konsolidacji. Dopiero wybicie w którąś ze stron pozwoli na utworzenie silniejszego impulsu. Z jednej strony od maja trwa trend spadkowy, a z drugiej funt znajduje się przy ważnym poziomie wsparcia, na którym możemy zobaczyć silniejsze odreagowanie. Za jednego funta szterlinga w trakcie dzisiejszej sesji należy zapłacić 4,7900 zł. Dokąd zmierzają notowania? Sprawdź jak kształtuje się kurs funta w czwartek, 13 czerwca 2019 roku.

Para walutowa Kurs Nazwa
GBPPLN 4,7900 zł funt brytyjski

Kurs funta z szansą na odreagowanie

Kurs pary GBP/PLN po prawie półtora miesiąca spadków wykazuje oznaki chwilowej stabilizacji znajdując się na ważnej strefie wsparcia 4,75 – 4,77. Jeśli kupujący zdołają przebić silnym impulsem opór 4,80 i spadkową linię trendu wówczas presja podaży może zostać zniwelowana. Jednak dopiero utworzenie lokalnego szczytu powyżej oporu 4,84 umożliwiłoby na powstanie szerszej konsolidacji. Z drugiej strony dalsze spadki poniżej 4,75 powinny się zatrzymać na wsparciu 4,70.

kurs funta w czwartek 13 6 19

Wsparcie Opór
4,7700 zł 4,80-8070 zł
4,7500 zł 4,8500 zł
4,7000 zł 4,9000 zł

Wielkiej Brytania wyjdzie z Unii Europejskiej 31 października?

Rozdarta flaga Unii Europejskiej spod której wyłania się flaga Wielkiej BrytaniiKandydat na nowego premiera, Boris Johnson publicznie obiecał, iż jeśli zostanie wybrany nowym premierem UK, wówczas Wielka Brytania opuści na pewno wspólne struktury z umową handlową lub bez niej. W jego ocenie Brexit jest obecnie największym problemem państwa wyspiarskiego, jednak zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby został on rozwiązany w sposób korzystny dla brytyjskich obywateli.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here