Naga Markets

Kurs funta (GBPPLN) przy poziomie 5,20. Czy rynek ruszy ponownie pod zakres 5,23?Kurs funta szterlinga podczas kolejnej sesji względem polskiego złotego pozostaje dokładnie w tej samej strefie. Zdaje się, że wykres utknął tutaj na dobre – kiedy kurs oscyluje w okolicach poziomu 5,20 PLN. Kolejne sesje para GBPPLN może konsolidować się w zakresie 5,19 PLN – 5,24 PLN dopóki rynek nie przełamie ponownie którego z tych ograniczeń. Osoby handlujące na parze z funtem szterlingiem powinny zatem uzbroić się w cierpliwość, ponieważ wszystko wskazuje na to, że kolejne dni konsolidacji przed nami.


Kurs funta szterlinga nadal znajduje się w zakresie konsolidacji – para GBPPLN na wykresie H4

  • Kurs funta szterlinga dociera dziś do poziomu 5,20 PLN
  • Para GBPPLN nadal pozostaje w zakresie konsolidacji – nie zmieniając obecnego układu
  • Cierpliwość może się przydać, ponieważ para nie pokazuje chęci zmiany sekwencji
  • Celem na kolejne sesje może okazać się zakres 5,23 PLN.

Kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego nie pozostawia złudzeń – rynek nie rusza się w sposób wskazujący na potencjał wybicia obecnego zakresu. Wszystko nadal pozostaje w paśmie konsolidacyjnym, nie dając wydostać się osobom handlującym powyżej lub poniżej. Z jednej strony stabilizacja kursu jest dobrą oznaką, z drugiej zaś flauta na rynku powoduje, że inwestorzy nie mają pomysłu na dalszy handel na parze GBPPLN.Obecnie jednak oczekuje się podejścia pod górne ograniczenie pasma konsolidacyjnego, które przypada na poziomie dokładnie tym samym, co w ostatnich dniach – czyli zakresie 5,23 PLN – 5,24 PLN. Test tego zakresu ma spore szanse na powodzenie, dlatego też inwestorzy powinni zwrócić uwagę podczas dzisiejszego handlu na taką możliwość. Kolejno, jeśli rynek przetestuje ten zakres rynek ma szansę na cofnięcie notowań.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 05.05.2020
Kurs funta GBPPLN H4 05.05.2020Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>NED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here