Naga MarketsKurs euro i franka rosną we wtorek. PLN traci również do dolara i funta, 18 lutegoZawirowania na światowym rynku finansowym prowadzą do podwyższonej zmienności również na polskim złotym. Pod koniec ubiegłego tygodnia PLN co prawda zyskiwał do głównych walut, jednak w poniedziałek ponownie nie radził sobie najlepiej. CO dalej z PLN? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z codziennym programem “Co nowego u złotego”, którego gospodarzem jest Adam Rak. Sprawdźmy jak kształtują się kursy polskiego złotego w ujęciu do EUR, CHF, GBP i USD we wtorek 31 marca.


Kurs funta umacnia się do złotego

We wtorkowy poranek obserwujemy niewielkie spadki na polskim złotym. Zmienność jest nieco mniejsza niż przed weekendem, ale tydzień tak naprawdę dopiero się zaczyna i z pewnością zobaczymy jeszcze większe ruchy w nadchodzących dniach. Dziś polski złoty traci najmocniej w ujęciu do dolara amerykańskiego USD, gdzie ruch przekracza 0,6%. Przed godziną 08:00 kurs CHFPLN rośnie 0,4%, GBPPLN dodaje 0,12%, a EURPLN zyskuje 0,26%.

Zobacz także: EURUSD odbija od średniej, czas na kolejną falę w górę?

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu “Co nowego u złotego“, w którym Adam Rak przeanalizował aktualną sytuację techniczną na czterech parach walutowych z polskim złotym PLN. Przeglądowi zostały poddane takie instrumenty jak: EURPLN, USDPLN, CHFPLN, czy GBPPLN.

Zobacz także: Złoto pozostaje w trendzie wzrostowym, czas na atak tegorocznych szczytówConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here