Kurs funta (GBPPLN) ponownie przy oporze. Brytyjski funt notowany po 5,22 PLNKurs funta szterlinga wobec polskiego złotego w środę kontynuuje niewielkie wzrosty atakując tym razem strefę ważnego dla pary oporu. W momencie pisania analizy para GBPPLN oscyluje w okolicach strefy 5,22 PLN nadal poddając się relatywnie zawężonym ruchom w ostatnich dniach. Ważnym pytaniem na dziś jest to, czy rynek będzie w stanie przełamać opór H4/D1 wyznaczany na załączonym dziś wykresie pary. Spójrzmy zatem na wykres H4, aby ocenić potencjał dalszego ruchu wzrostowego.


Kurs funta szterlinga atakuje opór – para GBPPLN na wykresie H4

  • Kurs brytyjskiej waluty podczas środowej sesji atakuje ważny dla wykresu opór
  • Para GBPPLN dociera do 5,22 PLN z pytaniem – czy szansa na przebicie oporu jest duża
  • Osoby handlujące na parze będą musiałby czujnie obserwować reakcję pary
  • Kolejne godziny wygenerować powinny odpowiedni sygnał dla pary

Kolejna sesja handlowa kiedy para z funtem szterlingiem niemrawo dość podchodzi pod kolejne ograniczenia. W tym momencie jednak mowa o ważnym dość poziomie – ponieważ jest to zakres H4/D1, który – jeśli zostanie przełamany – może wygenerować kolejną falę wzrostów. NA chwilę obecną szansę na mocny wzrost są małe, jednak to kolejne godziny dopiero zdecydują co dalej. Osoby handlujące na parze powinny zatem oznaczyć strefę 5,2370 PLN jako istotny poziom oraz obserwować reakcję pary GBPPLN podczas ewentualnego testu tego zakresu.

W przypadku respektowania poziomu para z funtem ma szansę na kolejne zejście – do zakresu ceny uśrednionej która jest dla pary teraz dynamicznym wsparciem. Z kolei przełamanie strefy będzie skutkowało możliwością podejścia pary o kolejne 2 – 4 grosze do zakresu 5,25 PLN – 5,27 PLN. Kolejne godziny zatem powinny być dla pary GBPPLN kluczowe.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 29.04.2020
Kurs funta GBPPLN H4 29.04.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here