funt gbpKurs funta szterlinga podczas wtorkowej sesji handlowej nadal utrzymuje strefę 5.12 PLN. Notowania pary GBPPLN po wykonanej oraz oczekiwanej korekcie wyhamowują spadki i sprawiają wrażenie chęci wygenerowana dalszych wzrostów. W tym momencie inwestorzy handlujący na parze powinni obserwować zakres ostatniego dołka – który jeśli w ciągu najbliższych godzin zostanie utrzymany – dalszy wzrosty do zakresu ostatniego oporu na wykresie powinny być wykonane. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary z funtem szterlingiem. 


Kurs funta po korekcie, oczekiwanie na reakcje – para GBPPLN na wykresie H4

  • Funt szterling podczas poniedziałkowej sesji spada budując lokalne wsparcie cenowe,
  • Oczekuje się utrzymania poziomu, jeśli para GBPPLN nadal chce rosnąć,
  • W momencie utrzymania zakresu – oczekuje się wzrostów do poziomów 5.17 PLN,
  • Wtorkowa sesja będzie kluczowa dla dalszych zrostów pary.

Druga sesja tygodnia na wykresie pary GBPPLN przynosi utrzymanie zakresu wsparcia oraz możliwość dalszych wzrostów. Dziś nie ma zaplanowanych danych istotnych dla rynku Wielkiej Brytanii w kalendarzu makroekonomicznym, w związku z czym nie oczekuje się wykonywania dużych ruchów na parze. Mimo to jednak, jeśli dołki zostaną utrzymane zgodnie z wczorajszym przeglądem pary z funtem szterlingiem – wówczas oczekiwać się będzie zaatakowania kolejnego oporu. Mowa oczywiście o strefie 5.17 PLN.

Jest to poziom oznaczany z interwału czasowego H4 / D1, gdzie strefa testowana była jeszcze pod koniec ubiegłego roku. Zdaje się, że może być to celem dla pary GBPPLN podczas najbliższych sesji. Jeśli para chce osiągnąć poziom – widoczne dołki z wczorajszej sesji nie powinny być wyłamane. Jeśli dojdzie jednak do przełamania, wówczas celem dla pary z funtem szterlingiem będzie test widocznej średniej kroczącej, tworzącej zakres ceny uśrednionej.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 25.02.2020
Kurs funta GBPPLN H4 25.02.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here