Kurs funta wzrasta cztery sesje z rzędu. GBPPLN reaguje na nadchodzące wyboryNotowania pary walutowej GBP/PLN po wybiciu górą z formacji chorągiewki kontynuują impuls wzrostowy przebijając psychologiczny poziom 5,00 zł. Dalsza aprecjacja brytyjskiej waluty jest wysoce prawdopodobna, a dodatkowo Boris Johnson podczas kampanii wyborczej obiecał wczoraj doprowadzić Brexit do końca, gdyż ma dość trwającej niepewności. Za jednego funta szterlinga w trakcie dzisiejszej sesji należy zapłacić około 5,0080 zł. Dokąd zmierzają notowania? Sprawdź jak kształtuje się kurs funta w czwartek, 14 listopada 2019 roku.

Para walutowa Kurs Nazwa
GBPPLN 5,0090 zł funt brytyjski
  • Kurs funta kontynuuje silną aprecjację na Forex
  • GBP/PLN z celem na 5,0747 zł?

Kurs funta wzrasta cztery sesje z rzędu. GBPPLN reaguje na nadchodzące wybory

Kurs pary GBP/PLN konsoliduje dziś do południa i najprawdopodobniej kupujący w najbliższym czasie doprowadzą do testu oporu 5,0444, który jest jednocześnie szczytem z maja, gdy rozpoczął się impuls spadkowy związany z niepewnością spowodowaną przez Brexit. Dalsza aprecjacja brytyjskiej waluty otworzy również drogę do tegorocznego maksimum 5,0747. Z drugiej strony dopiero spadek poniżej wsparcia 4,90 wyhamowałby presję popytu.

Kurs funta wzrasta cztery sesje z rzędu. GBPPLN reaguje na nadchodzące wybory
Kurs funta wzrasta cztery sesje z rzędu. GBPPLN reaguje na nadchodzące wybory tradingview.com

Brexit: Johnson obiecuje doprowadzić do Brexitu

Do przedwczesnych wyborów w Wielkiej Brytanii pozostał około miesiąc, więc liderzy głównych partii rozpoczęli swoje kampanie. Boris Johnson obiecywał w środę, iż położy kres przedłużającej się „nie do zniesienia” niepewności wokół Brexitu.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here