Cena funta GBPUSD 10 października 2019Notowania pary walutowej GBP/PLN pozostają w wąskim zakresie konsolidacji od trzech tygodni, co sprawiło, iż utworzyła się formacja chorągiewki. Wybicie w którąś ze stron może zaowocować wykreowaniem większego impulsu. Wraz z oddaleniem terminu Brexitu zbliżają się wybory powszechne w Wielkiej Brytanii.  Za jednego funta szterlinga w trakcie dzisiejszej sesji należy zapłacić około 4,9270 zł. Dokąd zmierzają notowania? Sprawdź jak kształtuje się kurs funta w poniedziałek, 4 listopada 2019 roku.

  • Kurs funta bez rozstrzygnięć
  • GBP/PLN oczekuje na nowe informacje
Para walutowa Kurs Nazwa
GBPPLN 4,9270 zł funt brytyjski

Kurs funta konsoliduje na początku tygodnia

Kurs pary GBP/PLN bez zaskoczeń rozpoczyna nowy tydzień od niskiej zmienności, oscylując pod poziomem 4,93. Wybicie dołem z formacji chorągiewki i trwałe pokonanie okrągłego poziomu wsparcia 4,90 znacznie wyhamowałoby impuls wzrostowy, który trwa od 12 sierpnia, co mogłoby przyczynić się do utworzenia szerokiej konsolidacji. Z drugiej strony jeśli trend będzie kontynuowany, przebicie psychologicznego oporu 5,00 otworzy drogę do szczytu z kwietnia 5,0444 oraz tegorocznego szczytu 5,0747.

Kurs funta do złotego w poniedziałek na interwale dziennym źródło tradingview.com 4 11 19
Kurs funta do złotego w poniedziałek na interwale dziennym źródło tradingview.com

Boris Johnson przeprasza za brak Brexitu

W Wielkiej Brytanii nowy tydzień oznacza rozpoczęcie przygotowań do przedwczesnych wyborów, które zostały zaplanowane na 12 grudnia. Boris Johnson, który od początku swojej kadencji zarzekał się, iż doprowadzi do Brexitu przeprasza członków swojej partii, że nie udało mu się doprowadzić planu do realizacji. Uważa, iż wygranie wyborów będzie oznaczało rozwiązanie kwestii Brexitu raz na zawsze.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here