Naga MarketsKurs funta szterlinga (GBP) do dolara australijskiego (AUD) znalazł się dziś na nowych maksimach kontynuując tym samym panujący trend wzrostowy. Obecne poziomy na GBPAUD widziane były ostatnio w 2016 roku, po referendum ws. Brexitu.

Nie masz pewności czy Twoja strategia działa? Zobacz program Forex Tester >>

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, notowania poruszają się w trendzie wzrostowym od czasu ustanowienia dołka pod koniec lipca br. Tendencja ta nabrała większej dynamiki w październiku, co pozwoliło na wykreślenie przyspieszonej linii trendu.

Ostatnie odbicie od wspomnianej wyżej linii trendu miało miejsce tydzień temu, po czym kurs wzniósł się na nowe maksima. Najbliższy, kluczowy opór, do którego mogą zmierzać notowania znajdziemy w pobliżu 1,97. To właśnie z okolic tego poziomu rozpoczęła się wyprzedaż w czerwcu 2016 roku.

Jeśli dynamika panującego trendu na GBPAUD ma zostać zachowana, zamknięcia sesji powinny mieć miejsce ponad przyspieszoną linią trendu. Wsparcie horyzontalne znajdziemy tu w okolicach 1,9151 – 1,9076.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny pary walutowej GBPAUD - 10.12.2019 r.
Wykres dzienny pary walutowej GBPAUD – 10.12.2019 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here